Peatöövõtt ja objektijuhtimine

Ehitustööd

Peatöövõtt on ehitusalastest teenustest meie lemmik ja seda väga lihtsalt põhjusel – me saame korraldada kogu ehitusprotsessi enda äranägemise järgi, kasutada oma kogemusi ja teadmisi selleks, et tulemus oleks kvaliteetne, ajagraafikust peetaks kinni ja eritööde jaoks saame kasutada oma usaldusväärseid koostööpartnereid, kelle töödistsipliinis ja kvaliteedis saame alati 100% kindlad olla. 

Kliendi mugavus ja kindlustunne.

Hea ja kogenud peatöövõtja kasutamine tähendab kliendi jaoks, et kogu ehitustegevust juhib üks firma ja klient ise peab suhtlema ning oma tahet ja soove väljendama väikesele spetsialistidest võtmeisikute ringkonnale, kes tema ees saba ja sarvedega ehituse ajagraafiku jälgimise ja kvaliteetse töötulemuse eest vastutavad. 

Meie jaoks on oluline, et kui klient on peatöövõtu usaldanud meile, siis peab ta end tundma kindlalt ja saama iga õhtu minna voodisse teadmisega, et tema ehitis on kindlates kätes ning kõikidele võimalikele muredele, mis töö käigus paratamatult tekivad, leitakse kiire, kvaliteetne ja jätkusuutlik lahendus. 

Peatöövõtt – peab nägema nii nüanssi kui suurt pilti. 

Ehitus on pikk protsess, mis koosneb väga paljudest erinevatest tööetappidest, kus kõigil on oma väikesed kuid olulised nüansid. Hea peatöövõtja suudab samaaegselt keskenduda nii nüanssidele, näha selle kõrval ka suurt pilti ja juhtida erinevaid etappe nii, et ehitustööd saaksid võimalikult ruttu, kuid samas kvaliteetselt tehtud.

Kogemus on meile õpetanud, et mida paremini planeerida ja efektiivsemalt protsessi juhtida, seda kliendisõbralikum saab olema ehitustööde hind. Iga lisanev tööpäev on ressursi raiskamine ja raisata meile ei meeldi!  

Meie soov on olla sinu hea ja pikaajaline koostööpartner. 

Lubame, et oleme sulle peatöövõtjana usaldusväärne koostööpartner, kes kaitseb sinu huve ja on sinu kõrval alates ehitise planeerimisest kuni garantiiperioodi lõpuni  mõnusa koostöö puhul ehk ka peale seda. Teeme oma tööd korralikult ja pühendumusega, järgides head ehitustava, leides innovaatilisi lahendusi ja olles keskkonnasõbralik. 

Soovime olla sinu pikaajaline partner, kellele võib helistada ka siis, kui suured ehitustööd on juba ammu lõppenud, kuid soovid nõu, kuidas maakodu saunas remonti teha.