Privaatsuspoliitika

Ülevaade: 

Käesolev privaatsuspoliitika kehtib veebilehel https://etpehitus.ee/ (edaspidi „veebileht“). Meie veebileht on pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele ja austamisele. Allpool selgitame, kuidas teie isikuandmeid kogutakse, kasutatakse ja kaitstakse, kui kasutate meie veebilehte.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine:

  1. Google Analytics: Kasutame Google Analytics tarkvara, et mõõta ja analüüsida veebilehe liiklust ning kasutajate käitumist. Google Analytics kogub andmeid teie veebilehe kasutuse kohta, sealhulgas, kuid mitte ainult, teie IP-aadressi, brauseri tüüpi, kestust ja külastatud lehekülgi. Need andmed on anonüümised ja neid kasutatakse üksnes statistilisel eesmärgil.

  2. Kontaktvorm: Kui võtate meiega ühendust kasutades veebilehel olevat kontaktvormi, palume teil esitada teie nimi ja e-posti aadress. Kogume neid andmeid ainult selleks, et saaksime teiega ühendust võtta ja vastata teie päringule. Teie andmeid ei kasutata muudel eesmärkidel ega jagata kolmandate osapooltega.

Andmete jagamine ja avalikustamine:

Teie isikuandmeid ei jagata kolmandate osapooltega, välja arvatud juhtudel, kui see on vajalik seadusest tulenevate nõuete täitmiseks.

Turvalisus:

Rakendame asjakohaseid turvameetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotuse, muutmise, volitamata avalikustamise või juurdepääsu eest.

Teie õigused:

Teil on õigus taotleda juurdepääsu oma isikuandmetele, nende parandamist või kustutamist. Samuti on teil õigus taotleda andmetöötluse piiramist ja esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemisele.

Kontaktinfo:

Kui teil on küsimusi või murekohti seoses meie privaatsuspoliitikaga või kui soovite kasutada oma õigusi, palun võtke meiega ühendust aadressil [sisesta kontakt-e-posti aadress].

Käesolevat privaatsuspoliitikat võidakse aeg-ajalt uuendada. Uuendatud versioon avaldatakse alati sellel veebilehel.