Ehitus- ja remonditööd on alati mõistlik usaldada kogenud ehitajate kätte. Ehitus või hoone remontimine, olgu selleks siis korterile värskema ilme andmine või majale jupi juurde ehitamine, on alati kulukas tegevus, kus iga sinna paigutatud euro eest võiksid saada maksimaalselt kvaliteeti, hoolivust ja kauakestvust.
Nagu igas teises valdkonnas, maksab ka ehituses kõige madalama hinna tagaajamine tavaliselt kätte ja olukord, kus kogenud ehitaja peab soss-seppade töö korda tegema läheb lõpuks kulukamaks kui juba algfaasis kogenud ehitaja palkamine. Sotsiaalmeedias saab selliseid näiteid pea igapäevaselt lugeda.
Üldehitus
Kogenud peatöövõtjana on meil laialdased teadmised kogu hoone ehitusprotsessist. Meie meeskond tegeleb regulaarselt üldehitustöödega nagu vundamentide, kivimüüride, puitkarkasside, kivi- ja plekkkatuste ning puit- kui ka metallfassaadide ehitus.
Ehitustööd
Samamoodi on meil teadmised ja pädevus, kuidas enne siseehitust ehitatav hoone seest ette valmistada, valades ilusad ja sirged põrandad; ehitada valmis kõik kandeseinad; vedada vee ja kütte torustikud ning elektrikaablid ja paigaldada ventilatsioonisüsteemide jaoks vajalikud osad.
Remonditööd
Remonditööd võivad tunduda lihtsana, kuid kui on soov neid korralikult teha, siis selgub, et päris nii see ei ole. Eduka remondi aluseks on olemasoleva olukorra kaardistamine. Tihtipeale on ühe töö tegemiseks mõistlik (vahest ka suisa vaja) eelnevalt ära teha veel teine ja kolmaski, sest muidu ei saa tulemus kvaliteetne või on vaja mõne teise töö tegemiseks varasemalt tehtud töö ära lõhkuda.
Kuid hirmuks ei ole põhjust, läbimõeldult remonti tehes saab alati arvestada eelarvega ja leida lahendused ning kasutada tehnoloogiaid, mis mahuvad sinu eelarvesse.
Juurdeehitus
Juurdeehitus jagab remonditöödega väga palju samu omadusi ning nagu ikka, tuleb kõigepealt olemasolev ära kaardistada. Seejärel saab leida lahendused, et kogu juurdeehitus oleks jätkusuutlik, ehitustehniliselt tugev ning kvaliteetne. Samamoodi peab vaatama, et materjalid ja lahendused ei läheks “konflikti” olemasoleva ehitisega ning uue hooneosa üldine visuaal sobiks ilusti vanaga kokku, mis muidugi ei tähenda, et nad peaksid üksühele sarnased olema.